Yeni aldığım bir kararla tanıtımını yapacağım temalardan sırada Opencart Lexus SuperStore MultiPurpose teması var. Opencart kullanıcıları için seçtiğim bu başarılı temalar satıcı site tarafından da ilk sıralarda yerlerini almış.

Opencart için kısaca çok kısa bir sürede tüm dünyada büyük bir popülerlik kazanmış, ücretsiz e-ticaret yazılımı diyebiliriz.

Ücretli/ücretsiz eklentilerle bezenmiş, tamamen açık kaynak kodlu, kontrolün %100 sizde olduğu, benim de projelerimde faydalandığım bir yazılım.

Üstelik havale PayPal gibi global ödeme yöntemlerinin yanında, ülkemizde de kullanılan PayU, Iyzico gibi kredi kartı ile ödeme yöntemlerini de desteklemekte.

Lexus SuperStore MultiPurpose

Lexus SuperStore tarayıcılara karşı duyarlı bir şekilde hazırlanmış, zengin özellikleri olan teknoloji mağazası, hediye satış sitesi ve elektronik ürünler satışı gibi çok ürünlü siteler için uygun bir Opencart temasıdır.

Pavo Framework 2.0 sürümüdür ve mobil, tablet, orta ve büyük ekranlara sahip masaüstü bilgisayarlar için de mükemmel çalışır. Tamamen duyarlı bir tema olması için bootstrap sürüm 3.0 üzerine inşa edilmiştir. Live Editor özelliği ile özelleştirmek için çok büyük araçlar tarafından desteklenmektedir. Otomatik yükleme ile de özel css dosyaları çok kolay ve basit bir şekilde, kod bilgisine gerek olmadan sınırsız tema profili oluşturmayı destekler.

Opencart Template 4 skin rengi, büyük slayder modülü (birçok animasyon barındırır) JQuery , Google Fonts, Megamenu modülü gibi harika tasarımaraçları içermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir