Yeni kurulan veya kurulum aşamasında olan işletme sahipleri şunu çok iyi bilir; yüksek işletme giderleri, işletmenin hızlı büyümesi karşısındaki en büyük engeldir. Sabit ve değişken giderler günden güne artarak işletmeleri mali açıdan fazlasıyla zorlayabilir ve işletmeler bu yüzden planladıkları büyüme grafiğinin altında kalabilirler. Bu sorunu çözmek için yola çıkan OfisPaneli, işletmelerin büyüme faaliyetleri sırasında bir yandan işletme giderlerini düşünmemesini amaçlıyor.

İşletmeler için avantajlı tedarik anlaşmalarını tek platformda toplayan OfisPaneli; kargo, akaryakıt, elektrik, araç takip, damacana su, yemek kartı, kasko, trafik sigortası ve sağlık sigortası için en iyi tedarikçi fiyatlarını avantajlı şekilde işletmelere sunuyor. Tamamen ücretsiz bir hizmet sağlayan OfisPaneli’nin amacı, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin bireysel başvuru ile elde edemeyeceği indirim oranlarını toplu satın almanın gücü ile alarak işletmelere ulaştırmak.

OfisPaneli ile Kargo Anlaşması Yapmak Neden Avantajlı?

OfisPaneli ile avantajlı kargo anlaşması yapmak için belirli bir limitin üzerinde kargo gönderinizin olmasına gerek yok, gönderi tipleriniz de önemli değil. Kurulu bir şirketiniz ve şirketinize kayıtlı bir vergi numaranız varsa OfisPaneli’nden teklif isteyerek kargo anlaşması yapabilir ve kargo giderlerinizi %80’e varan oranlarda düşürebilirsiniz.

ofis-paneli2

OfisPaneli ile yapılan kargo anlaşmasının avantajları;

Online Süreçler: OfisPaneli’ne internet sitesi üzerinden başvurarak, tamamı internet üzerinden devam edecek anlaşma süreçlerini tamamlayabilir ve kısa süre içinde kargo anlaşmanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evrak İşleri Yok: Başvuru ve anlaşma süreçlerinin tamamını internet ortamına taşıyan OfisPaneli ile, yerinizden kalkmadan, gereksiz evrak işleri ile uğraşmadan kargo anlaşması yapabilirsiniz. Şubeye gitmenize bile gerek yok.

Sabit Fiyat: Kargo ücretleriniz, gönderi özellikleri ve gönderi mesafesine göre sabit olarak ücretlendirilir.

Alt Limit Yok: OfisPaneli ile kargo anlaşması yaparsanız, her desi için aynı avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Minimum harcama tutarı yoktur.

Kolay Gider Takibi ve Tasarruf Raporu: OfisPaneli ile kargo gönderilerinizi, tutarlarını ve tasarruf miktarınızı aylık olarak görüntüleyebilirsiniz.

E-Ticaret Firmaları için Avantajlı Kargo Anlaşması

E-Ticaret firmaları için avantajlı kargo anlaşması yapmanın en kolay yolu OfisPaneli’nde.

Özellikle yeni kurulmuş ve daha küçük çaplı e-ticaret firmalarının kargo giderleri, büyük e-ticaret firmalarının alabildiği indirim oranlarını alamadıkları için çok fazla olabiliyor. Gönderim yapılan kargo sayısı arttıkça da bu giderler firmanın başına bela olabiliyor. Bunun yanı sıra elektronik ortamdan alışveriş yapan müşterilerin en fazla dikkat ettikleri konulardan birisi de kargo ücretleridir. Bunu teslimat hızı ve kargo firmasına olan güven takip eder. Yani bir e-ticaret firmasının güvenilir bir kargo şirketi ile yapacağı anlaşma hem müşteri güveni açısından hem de gönderi ücretleri açısından büyük önem arz eder. Bu konuda e-ticaret kargo anlaşmaları önem kazanmaktadır. Sizinle aynı ürünü, aynı fiyata satan başka bir e-ticaret firmasının kargo ücretinin daha uygun olması tercih sebebi olabilir. Sadece bu yüzden müşteri kaybetmek istemezsiniz.

OfisPaneli ile gönderi tutarınız ne kadar olursa olsun avantajlı e-ticaret kargo anlaşmaları yapabilir ve kargo gönderilerinde %80’e varan düşüş sağlayabilirsiniz. Bu da size ücretsiz kargo veya daha ucuz kargo ücretleri ile müşterilerinize kampanya yapma olanağı tanır.

OfisPaneli ile Nasıl Kargo Anlaşması Yapılır?

OfisPaneli ile kargo anlaşması nasıl yapılır sorusuna kolaylıkla yanıt bulabilir, 5 adımda kargo anlaşması yapabilirsiniz;

  1. OfisPaneli’ni ziyaret ederek giderlerinizi düşürmek için Ücretsiz Dene butonuna tıklayın ve gider kalemlerinizi de seçerek formu doldurun.
  2. 30 dakika içinde işletmenize özel atanan OfisPaneli danışmanı size ulaşarak işletmenizi daha yakından tanısın. Düşürmek istediğiniz giderler hakkında teklif çalışması yapılarak, tüm teklifler size ulaşsın.
  3. İlgilendiğiniz her bir teklif için tamamı internet üzerinden devam edecek süreçleri tamamlayın.
  4. Gereken evraklar varsa imzalayıp karşı ödemeli olarak OfisPaneli’ne gönderin.
  5. İndirimli fiyatlardan yararlanmaya başlayın.

3 yorum. Yeni Yorum

Merhaba Adem Bey, e-ticarete yeni başlayanlar ve kendini bu alanda geliştirmek isteyenler için sunduğunuz bilgiler gerçekten altın değerinde.

Fakat bu yazınız tavsiyeden çok tanıtıma kaçmış gibi görünüyor. Sizin ofis paneli hakkındaki düşünceleriniz nedir? Başlangıç ve gelişim sürecinde böyle bir oluşumun içinde bulunmanın olumsuz bir yanı olur mu? İşin görünen kısmında tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet sunan bir firma görünüyor fakat bu firma bunu neden yapıyor? Bize ücretsiz hizmet sağlamasındaki kazanç nedir? İnsan bunları düşünürken bir yandan da ne ücretsiz bir hizmetin ne kötülüğü olabilir diyor.

Konu hakkı daki düşüncelerinizi gerçekten merak ediyorum, paylaşırsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

Merhaba,
Evet bu bir tanıtım yazısı. Yanlış görmemişsiniz.
Firmanın çalışma prensibini tabi ki bilmem mümkün değil ancak ben şöyle düşünüyorum. Neticede sizin adınıza anlaşma yapan bir firma mutlaka kar marjı da ekler 🙂

Ersin Çayan
15/02/2017 23:10

OfisPaneli’nin kazancı tedarikçilerden hakediş olaraktır. Kullanıcılardan hiçbir ücret almamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir