Tanıtımını yapacağım temalardan sırada Opencart Journal teması var. Opencart kullanıcıları için seçtiğim bu başarılı temalar satıcı site tarafından da ilk sıralarda yerlerini almış.

Opencart için kısaca çok kısa bir sürede tüm dünyada büyük bir popülerlik kazanmış, ücretsiz e-ticaret yazılımı diyebiliriz.

Ücretli/ücretsiz eklentilerle bezenmiş, tamamen açık kaynak kodlu, kontrolün %100 sizde olduğu, benim de projelerimde faydalandığım bir yazılım.

Üstelik havale PayPal gibi global ödeme yöntemlerinin yanında, ülkemizde de kullanılan PayU, Iyzico gibi kredi kartı ile ödeme yöntemlerini de desteklemekte.

Opencart Journal Teması

Journal teması da kendi içerisinde barındırdığı modüller ile hem işlerinizi kolaylaştırıyor hem de firmanızın kurumsal yüzünü daha kolay yansıtmanızı hedefliyor. Hemen hemen tüm Opencart sürümleri ile uyumlu olan bu temada en çok dikkat çeken özellik ismi gibi bir dergi düzeninde kurgulanabilir olması.

12 yorum. Yeni Yorum

Paylaşımlarınızı inceledim. Gayet güzel.

Tema çok güzel. Kullanım veidosu var mı acaba? kullanım videosu olsa daha güzel olurmuş

Tema hakkında pek çok video mevcut.

yavaş tema, en büyük sorunu ve ölümcül, bi türlü çözemiyorlar.

Sunucu kalitesine ve talep edilen sorgulara göre değişir. Bazı verileri kaldırırsanız (ürün sayısı, özel filtreleme gibi) hız sorununu aşabilirsiniz bence.

Daha detaylı bir inceleme olmasını bekliyordum.

Haklısınız. Oldukça kısa tutmuşum bu yazıyı.
ilk incelemelerimden biri ve sene de 2014, mazur görün lütfen 🙂

Selam temada ingilizce bölümler var mesela; ürüne girdikten sonra ( click image for gallery ) ve 0 product sold yazısı gibi nasıl kaldırabiliriz?

Tema ayarlarından ve dil dosyalarından düzenleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir