Daha önce liste halinde 2 ayrı XML veren firmalar başlıklı yazı paylaşmıştım. Hatta geçtiğimiz günlerde pet shop ürünleri için de XML veren firmayı da tanıtmıştım ve kategorileri çeşitlendirerek tanıtmaya devam ediyorum.

Bu konuda hem teknik desteği hem de ürün çeşitliliğini beğeneceğinizi düşündüğüm Stoksuz Sat firması tavsiye edebileceğim tedarikçilerden.

Ürün Çeşitliliği:
Ürün çeşitliliği bir hayli fazla. 3000 civarında ürünü sitenize XML ile kolayca ekleyebiliyorsunuz. Ürün çeşitlerini incelemek için http://stoksuzsat.com/urunler/ adresini ziyaret edebilir ya da ürünleri müşterilerinizin gözünden görebilmek için http://shop.stoksuzsat.com/ adresini inceleyebilirsiniz. Firma yetkilileri kısa zamanda farklı ürün gruplarını da siteye dahil edeceklerini ifade ediyorlar.
Dilerseniz bu çeşitlilik sayesinde niş ticarete yönelebilir tek bir kategoriden satış yapabilirsiniz.

Düşük Maliyetler:
Firma XML desteği için gerekli yardımı yaptığı gibi XML için ekstra bir ücrette almamakta. Bu da Stoksuz Sat firmasını diğer tedarikçilerin bir adım önüne geçmesini sağlıyor. Ürünlerin kar marjlarını satıcı firmaya bırakan firma bu konuda da esneklik sağlamakta. Ayrıca e-ticarete yeni başlayacak kişiler için anlaşmalı yazılım firmaları aracılığıyla satışa hazır site yapımı desteği de vermekte.

Başarılı Kategori Yapısı:
Ürünlerin kategorilendirilmesi profesyonelce yapılmış. Bu da sitenize ürünleri aktarırken ek çalışmalardan kurtulacağınız anlamına geliyor. Firmanın hem sektörü hem de ürün grubunu iyi tanıması sayesinde bu konuda da kolaylık sağlanmış.

Ürün Görselleri:
Ürün görsellerinin özenle seçilmiş olduğu hemen anlaşılmakta. Yüksek kalitede resimlerle ayrıntılı incelenebilme imkanı sunulmuş.

Son olarak Stoksuz Sat hakkında üzerinde durmak istediğim konu destek. Ürünlerle ya da XML desteği ile ilgili tüm sorularınızın hızlıca yanıtlanması, telefon ve mail üzerinden destek alabiliyorsunuz. Bu da hem işleriniz hem de müşterileriniz için teknik desteğin hızlı olmasını sağlamakta.

1 yorum. Yeni Yorum

binlerce çeşit ve bebek & iç giyim ürünlerinin xml desteğini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir